Łatwy zwrot towaru
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Kup na raty

mBank mRaty bez wychodzenia z domu. Łatwo i szybko jak zakupy przez internet. Dostępne dla zakupów o łącznej wartości od zł do złNota prawna
Nota prawna:
To nie jest oferta. Jeśli pozytywnie ocenimy Twoją zdolność kredytową będziesz mógł otrzymać mPożyczkę. Jeśli będziemy musieli poprosić Cię o dokumenty dochodowe ( potwierdzające Twój dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury) o sposobie ich dostarczenia poinformujemy Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Dokumenty potwierdzające Twój dochód będziesz mógł przesłać do nas mailowo. Szczegóły znajdziesz w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej na http://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na http://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf
Pneumatyczna szlifierka trzpieniowa marki MAGNUM AT-7032B.
Marka MAGNUM od wielu lat cieszy się dużym powodzeniem i bardzo dobrą opinią na polskim rynku.
Szlifierki trzpieniowe można wykorzystać do zadań wymagających dużej dokładności. Oprócz szlifowania mogą być wykorzystane do frezowania, przecinania. Są to idealne narzędzia dla mechaników, instalatorów, majsterkowiczów i każdego kto w swojej pracy potrzebuje dużej precyzji.
Opis produktu:
Niezastąpione narzędzie dla każdego spawacza, ślusarza, mechanika czy serwisanta. Może współpracować z kamieniami i frezami palcowymi (pilnikami) o średnicy trzpienia 6 mm, dzięki czemu jest bardzo uniwersalna. Lekka i ergonomicznie wyprofilowana. Spust wyposażony w blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem. Niewielkie zapotrzebowanie na powietrze pozwalają na współpracę nawet z małym kompresorem. W zestawie klucze do montażu trzpienia.
- Dopasowana do ręki obudowa
- Korpus pokryty gumą,
- Precyzyjna jakość wykonania,
- Małe zapotrzebowanie na powietrze tylko 115l/min.
Typ narzędzia: | Szlifierka |
Uchywt na trzpień:: | 6 mm |
Zużycie powietrza: | 115 l/min |
Prędkość obrotowa: | 25000 obr/min |
Przyłącze powietrza: | 1/4" W |
Ciśnienie pracy: | 6,3 bar |
Waga:: | 0,38 kg |
door2door 12/24 miesiące - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.
Gwarancja door2door na okres:
12 miesięcy od daty zakupu przy zakupie na firmę (fvat)
lub
24 miesiące przy zakupie konsumenckim.(paragon)
Formularz składania zlecenia gwarancyjnego.